Vino alaturi de noi!

Suntem unul dintre liderii pietei autohtone de servicii de colectare debite. Am ajuns in pozitia asta pentru ca suntem constienti ca angajatii companiei reprezinta cea mai importanta resursa.

Grija fata de angajati este preocuparea noastra permanenta. Conducerea companiei, prin departamentul de Resurse Umane, vegheaza permanent la asigurarea unui cadru adecvat desfasurarii activitatii fiecaruia dintre angajati.

Training-uri specializate, team building-uri si happy hours se imbina eficient cu evaluari si planuri de dezvoltare personala, pentru fiecare angajat.

Viziunea noastra despre angajat este sintetizata astfel: respect si sanse egale de dezvoltare profesionala.

Descrierea postului:

  • Gestionarea unui portofoliu alocat de debitori
  • Contactarea telefonică a debitorilor
  • Negocierea conditiilor si modalitatilor de plata

Cerințe:

  • Abilități foarte bune de comunicare, acuratețe în exprimare
  • Capacitatea de învățare rapidă, bune cunoștințe PC
  • Perseverență, orientare către rezultate
  • Spirit de echipă, atitudine pozitivă și entuziasm

  • Colectează debite pe cale amiabilă prin contactarea debitorilor direct la domiciliile acestora;
  • Negociaza termene ferme si identifica solutii optime de plata;
  • Monitorizează și actualizează sistemul de date pe baza informațiilor nou obținute ca urmare a investigațiilor întreprinse.

Cerințe:

  • Posesor permis de conducere categoria B;
  • Disponibil pentru program full time;
  • Bune abilitati de comunicare, negociere și gestionare a situațiilor neprevăzute;
  • Persoană organizată și atentă la detalii;
  • Cunostinte utilizare PC.

  • Contactarea telefonica a debitorilor;
  • Negocierea conditiilor si modalitatilor de plata;
  • Introducerea informatiilor in aplicatia interna.

Cerinte:

  • Student/a disponibil/a pentru a lucra doar vinerea și sâmbăta;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Persoana organizata, orientata catre client;
  • Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Training de specialitate;
  • Dezvoltarea abilitatilor de comunicare si negociere;
  • Posibilitati de promovare.